Rezerwacja online

Przyjazd:
21 Wrz
2021
Wyjazd:
22 Wrz
2021
Już od

102/ NOC

Sprawdź dostępność

Spa w Beskidach

Wilga - Hotel ze Spa w górach

Dlaczego nasz Hotel w górach jest świetnym wyborem na urlop? Aktywny wypoczynek w Beskidach warto połączyć z wyjątkowym relaksem płynącym z zabiegów odnowy biologicznej oraz prozdrowotnych aktywności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zachęcamy do relaksu w Medical & SPA Prestige Club.

Hotel Wilga***, kultywując uzdrowiskowe tradycje Ustronia i Beskidów, posiada atrakcyjną ofertę możliwości relaksu i zabiegów kosmetycznych spa w obiekcie i jego bezpośrednim sąsiedztwie. Oferujemy nie tylko zabiegi relaksujące, ale także zajęcia, które pomogą w utrzymaniu dobrego samopoczucia i poprawie ogólnego stanu zdrowia. 

Zaledwie 100 m od Hotelu Wilga*** znajduje się Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia, w którego luksusowej strefie Medical & SPA Prestige Club odpocznie zarówno ciało, jak i umysł - to jedno z najnowocześniejszych spa w Beskidach. W szerokiej ofercie strefy Medical & SPA Prestige Club każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi doświadczeni fizjoterapeuci przeprowadzają ponad 70 rodzajów zabiegów terapeutycznych, relaksacyjnych, SPA & Wellness.

Oddaj się w ręce doświadczonych fachowców. Wypocznij w stylowym Hotelu Wilga*** w Beskidach!

Do dyspozycji naszych gości jest także nowoczesny kompleks basenów solankowych. Kompleks oferuje również zorganizowane zajęcia ruchowe – Aqua Aerobic, jogę, Zumbę i Body Shape. Natomiast w hotelowym zaciszu można skorzystać z salonu kosmetycznego. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty Spa & Wellness Hotelu Wilga*** w Ustroniu.

Relaks, zdrowie, piękno, góry.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij