Rezerwacja online

Przyjazd:
23 Paź
2021
Wyjazd:
24 Paź
2021
Już od

102/ NOC

Sprawdź dostępność

O nas

Hotel Wilga***  to doskonałe miejsce na indywidualny lub grupowy pobyt w górach. Hotel zlokalizowany jest w Ustroniu, malowniczo położony na zboczu Równicy, dzięki czemu z okien podziwiać można piękną panoramę.

Jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, otoczenie nieskalanej przyrody, rozbudowana infrastruktura turystyczna z licznymi szlakami spacerowymi, trasami rowerowymi i narciarskimi, stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 147 miejsc noclegowych w 65 komfortowo urządzonych pokojach. Gości zapraszamy również do przestronnego lobby baru, hotelowej restauracji, regionalnej Karczmy Zapiecek. Polecamy wypoczynek w rozległym ogrodzie, saunie lub bibliotece ze stanowiskiem komputerowym i TV. W hotelu można również nieodpłatnie skorzystać z sali bilardowej, a także kolorowej sali zabaw dla dzieci.

Wilga - hotel ze spa w górach zaprasza też w miejsce najgłębszego relaksu - do hotelowej Fizjosfery. To strefa relaksu, odprężenia, regeneracji sił i poprawy kondycji fizycznej, gdzie oferujemy sesje w saunie, indywidualne ćwiczenia w sali fitness, a także szeroki wachlarz zabiegów gabinetu kosmetycznego.

Hotel Wilga*** jest częścią kompleksu Uzdrowiska Ustroń co pozwala m.in. na korzystanie z Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i bazy zabiegowej Medical&SPA Prestige Club, gdzie w niezwykłej, luksusowej atmosferze wybierać można z bogatej oferty leczniczo-pielęgnacyjnej opartej w równej mierze na naturalnych zasobach uzdrowiskowych, jak solanka czy borowina, oraz nowoczesnych preparatach medycyny kosmetycznej. Medical&SPA Prestige Club zatrudnia doświadczonych lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów i fachowców odnowy biologicznej, dzięki czemu zabiegi, w drodze konsultacji, dobierane są dokładnie do potrzeb Gościa.

Hotel dysponuje parkingiem. W całym obiekcie Goście korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu.

Hotel Wilga przyjmuje Gości wraz ze zwierzętami domowymi. Prosimy o zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem podczas dokonywania rezerwacji pobytu. Pobyt zwierzaka jest płatny według obowiązującego aktualnie cennika.

Regulamin pobytu Gości ze zwierzętami

Regulamin korzystania i realizacji Bonów Turystycznych w Hotelu Wilga

 

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij