Informacje o sali

6 wielofunkcyjnych sal
300 m2 powierzchni konferencyjnej
250 osób jednocześnie
Zapytaj o salę

Zostaw wiadomość, my oddzwonimy

Zapytaj o salę

Konferencje, szkolenia, eventy

Poszukujesz dobrego miejsca na spotkania biznesowe, szkolenia, formalne bankiety i konferencje w górach? Zostaw wiadomość, a oddzwonimy, aby przedstawić możliwości konferencyjne Hotelu Wilga***.

Hotel Wilga***Ustroń  posiada doskonałe warunki i udokumentowane rekomendacjami doświadczenie w obsłudze Gości biznesowych – wiemy, czego potrzebuje biznes. Ustroń leży zaledwie godzinę drogi od Katowic i aglomeracji, co powoduje, że Wilga jest kapitalnym miejscem na szkolenia i konferencje dla śląskich firm – w zacisznym zakątku sprzyjającym skupieniu i koncentracji. Poznaj możliwości naszych sal konferencyjnych.

Zapraszamy firmy z całego kraju i zagranicy – profesjonalne zaplecze konferencyjne, w połączeniu z możliwością poznania naturalnego piękna regionu, to atuty gwarantujące sukces konferencji, szkoleń i firmowych eventów.

Atrakcyjne położenie Hotelu Wilga*** na zboczu góry Równica, w sercu Beskidu Śląskiego, gwarantuje niezapomnianą atmosferę organizowanego wydarzenia, a także mnóstwo możliwości rekreacji i interesującego spędzenia czasu wolnego.

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas planowania konferencji lub innego firmowego eventu, jak również wyśmienity catering konferencyjny. Na życzenie organizatorów, za dodatkową opłatą, organizujemy dodatkowe atrakcje dla uczestników firmowych spotkań. Po dniu pracy zrelaksować się pomogą tematyczne inscenizacje, regionalna oprawa artystyczna, wycieczki po okolicy, pokazy lokalnej kuchni, zajęcia team-building i atrakcje, jakie zaoferować może tylko hotel spa w górach. To doskonałe pomysły, które nadadzą każdej konferencji niepowtarzalnego kolorytu.

Uczestnikom konferencji oferujemy również atrakcyjne pakiety Business Spa, uwzględniające zabiegi w hotelowej strefie relaksu i możliwość skorzystania z usług nowoczesnego Medical&SPA Prestige Club, w którym Uzdrowisko Ustroń oferuje luksusowe zabiegi kosmetyczne, relaksujące masaże i rytuały spa. W Hotelu Wilga można idealnie połączyć pracę i naukę z wypoczynkiem, dobrym samopoczuciem i odnową biologiczną.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij