Online booking

Arrival:
17 Jan
2019
Departure:
18 Jan
2019
Already from 102 ZŁ/NIGHT
Check availability

Ustroń dla Seniorów

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób

Ustroń to piękne, choć nieduże miasto znajdujące się na terenie Beskidu Śląskiego. Zachwyca turystów zarówno latem, jak i zimą, kiedy czaruje pięknymi widokami oraz wyjątkową atmosferą. Liczne atrakcje czekają tutaj na osoby młode, zakochane pary oraz rodziny z dziećmi, ale także na seniorów. Ci znajdą tu idealne tereny do spacerów, odpoczynku i uprawiania nordic walkingu.

Górskie krajobrazy i różnorodne szlaki turystyczne, ale przede wszystkim możliwość aktywnego wypoczynku i korzystania z surowców naturalnych Uzdrowiska Ustroń, sprawiają że coraz więcej starszych osób decyduje się spędzić tu czas.

Jeżeli Państwo także szukają interesującego miejsca, które mogłoby stać się celem planowanej podróży, zachęcamy do poznania bogatej oferty przygotowanej przez Hotel Wilga.

Hotel przyjazny dla seniorów

Hotel Wilga to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie tego regionu. Dbamy, by wszyscy nasi goście, bez względu na wiek, znaleźli tu wszystko czego potrzebują, by wypocząć. Oferujemy przede wszystkim nowocześnie zaaranżowane pokoje, wyposażone w duże i wygodne łóżka. Liczne udogodnienia umilą naszym gościom pobyt w hotelu. Polecamy skorzystanie z Karczmy Zapiecek i organizowanych tam wieczorków tanecznych oraz z basenów solankowych i zabiegów w nieodległej bazie Medical & SPA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
Pokoje w Ustroniu
Oferty Specjalne

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close