Online booking

Arrival:
11 Apr
2021
Departure:
12 Apr
2021
Already from 102 ZŁ/NIGHT
Check availability

Ustroń dla Par

Miłość, miłość w... Ustroniu!

Skrzypiący pod stopami śnieg, szczypiący w uszy i nos mróz oraz piękne, górskie krajobrazy - czyż nie jest to idealny zimowy klimat, który każdy z nas chciałby poczuć? Wszystkim miłośnikom górskiego, zimowego pejzażu pragniemy zaproponować wypoczynek w pięknych polskich górach – w Beskidach.

Moc atrakcji przygotowanych z myślą o parach, liczne wyciągi narciarskie, a także niezwykła atmosfera miasta uzdrowiska, zapewnią wyjątkowy odpoczynek. Beskidy to jedno z chętniej wybieranych przez pary miejsc na zimowy wyjazd.

Wspólne dni spędzane na stokach narciarskich, romantyczne kolacje przy grzanym winie, długie spacery w pięknych okolicznościach przyrody i korzystanie z uroków Ustronia, przypadnie do gustu i na długo pozostanie w pamięci zakochanych.

Ustroń dla par

Prowadzony przez nas hotel proponuje organizację romantycznych i relaksacyjnych pobytów dla par. Gustownie urządzone, niezwykle klimatyczne pokoje dwuosobowe, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości. Proponujemy również organizację nastrojowych kolacji w Karczmie Zapiecek lub w hotelowej restauracji. W obu tych miejscach goście mogą zachwycić się wystrojem oraz bogactwem smaków serwowanych potraw. Parom przyjeżdżającym do Hotelu proponujemy skorzystanie z relaksacyjnych zabiegów w pobliskim i bardzo kameralnym centrum zabiegowym Medical & SPA.

Kąpiel w kozim mleku lub perełkowa, saunarium czy masaż pozwolą nie tylko odprężyć się, ale i pozytywnie wpłyną na wygląd oraz samopoczucie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
Pokoje w Ustroniu
Oferty Specjalne

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close