Online-Buchung

Anreise:
11 Apr
2021
Abreise:
12 Apr
2021
Bereits ab 102 ZŁ/NACHT
Prüfe die Zugänglichkeit

Ustroń dla Seniorów

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób

Ustroń to piękne, choć nieduże miasto znajdujące się na terenie Beskidu Śląskiego. Zachwyca turystów zarówno latem, jak i zimą, kiedy czaruje pięknymi widokami oraz wyjątkową atmosferą. Liczne atrakcje czekają tutaj na osoby młode, zakochane pary oraz rodziny z dziećmi, ale także na seniorów. Ci znajdą tu idealne tereny do spacerów, odpoczynku i uprawiania nordic walkingu.

Górskie krajobrazy i różnorodne szlaki turystyczne, ale przede wszystkim możliwość aktywnego wypoczynku i korzystania z surowców naturalnych Uzdrowiska Ustroń, sprawiają że coraz więcej starszych osób decyduje się spędzić tu czas.

Jeżeli Państwo także szukają interesującego miejsca, które mogłoby stać się celem planowanej podróży, zachęcamy do poznania bogatej oferty przygotowanej przez Hotel Wilga.

Hotel przyjazny dla seniorów

Hotel Wilga to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie tego regionu. Dbamy, by wszyscy nasi goście, bez względu na wiek, znaleźli tu wszystko czego potrzebują, by wypocząć. Oferujemy przede wszystkim nowocześnie zaaranżowane pokoje, wyposażone w duże i wygodne łóżka. Liczne udogodnienia umilą naszym gościom pobyt w hotelu. Polecamy skorzystanie z Karczmy Zapiecek i organizowanych tam wieczorków tanecznych oraz z basenów solankowych i zabiegów w nieodległej bazie Medical & SPA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
Pokoje w Ustroniu
Oferty Specjalne

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen