Rezerwuj pakiet
online

Sprawdź dostępność

Korzyści z rezerwacji online

 • Gwarancja najniższej ceny pokoi tylko na naszej
  stronie www
 • Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
 • Atrakcyjne promocje i pakiety pobytowe tylko na naszej witrynie

Rehabilitacja Onkologiczna (zabiegi finansowane przez NFZ) od 05.11, min. 6 nocy, FB - Pełne wyżywienie

To nowa propozycja Uzdrowiska Ustroń dla osób korzystających z rehabilitacji dziennej. Dzięki specjalnej ofercie, zamiast codziennych dojazdów na zabiegi, proponujemy pobyt w Hotelu Wilga*** wraz z pełnym wyżywieniem

Niniejszy Pakiet jest usługą pobytu hotelowego wraz z wyżywieniem. Zabiegi finansowane są przez NFZ w ramach ważnego skierowania do Oddziału Dziennego Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Obrzęku Limfatycznego.

Minimalna długość pobytu: 5 dni zabiegowych

Sugerowana długość pobytu: 15 dni zabiegowych

Maksymalna długość pobytu: 40 dni zabiegowe

Pakiet zawiera:

 • Zakwaterowanie w Hotelu Wilga w pokoju o wybranym standardzie
 • Pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie w formie obfitego bufetu, obiad i kolacja - serwowane, uwzględniające zalecenia po leczeniu onkologicznym)
 • Rehabilitację w ramach skierowania przez lekarza z placówki z umową z  NFZ*
 • Konsultację lekarską wraz z ordynacją zabiegów
 • Zabiegi fizjoterapeutyczne zgodnie z rozpoznaniem zasadniczym - zabiegi realizowane przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek, średnio 5 zabiegów dziennie)
 • Konsultację lekarską końcową z oceną stanu pacjenta

Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej zgodnej z Uchwałą Nr XXXI/371/2017 Rady Miasta Ustroń z dnia 26 października 2017 r. - 3,00 PLN za osobę za każdy dzień. 

*Po dokonaniu rezerwacji prosimy o przesłanie skanu ważnego skierowania na Dzienną Rehabilitację Ogólnoustrojową Obrzęku Limfatycznego na adres callcentre@uzdrowisko-ustron.pl Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia, czy możliwa jest rehabilitacja w wybranym przez Państwa terminie. W przypadku braku miejsc – zaproponujemy inny dogodny termin. W przypadku braku ważnego skierowania w ciągu 3 dni roboczych od dokonanej rezerwacji – rezerwacja zostanie anulowana, a zapłacona zaliczka w całości zwrócona.


Skierowanie na rehabilitację Ogólnoustrojową w oddziale dziennym powinno być wystawiane przez lekarza placówki z umową z NFZ:
1) lekarza oddziału:  urazowo-ortopedycznego,  chirurgicznego,  neurochirurgicznego, neurologicznego, reumatologicznego, chorób wewnętrznych,  onkologicznego,  urologicznego,  pediatrii,  endokrynologii dziecięcej,  diabetologii dziecięcej,  rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej,  ginekologicznego

2) lekarza poradni:  rehabilitacyjnej,  urazowo-ortopedycznej, neurologicznej,  reumatologicznej,  poradni wad postawy,  endokrynologii dziecięcej,  diabetologii dziecięcej

3) lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w przypadku zaostrzeń chorób przewlekłych.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij