Rezerwacja online

Przyjazd:
23 Paź
2021
Wyjazd:
24 Paź
2021
Już od

102/ NOC

Sprawdź dostępność

Atrakcje dla dzieci

Hotel z atrakcjami dla dzieci w górach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy: 

  • POKÓJ ZABAW (I PIĘTRO)
    Zapraszamy do magicznego pokoju zabaw, znajdującego się na 1. piętrze Hotelu. Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowy basen z kulkami, stanowiska do budowania z klocków LEGO, tablice suchościeralne oraz miejsce do zabaw plastycznych. 
     
  • POKÓJ GIER (PARTER: BIBLIOTEKA) 
    Zapraszamy do pokoju gier do zabawy i rywalizacji na Playstation 3. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Recepcji Hotelu.
  • ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW - SEZON LETNI

Atrakcje dla dzieci w Ustroniu

Ustroń oferuje szereg atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi Leśny Park Niespodzianek. To niezwykłe miejsce. Pobyt tu jest niezapomnianym przeżyciem dla dzieci, ale także dla ich rodziców. Można tutaj zobaczyć muflony i daniele, które bez przeszkód poruszają się wśród zwiedzających. Można godzinami spacerować i obserwować zachowania żubrów, jeleni, saren i dzików. Można podziwiać sokolarnię i sowiarnię oraz profesjonalne pokazy tych ptaków. Niektóre ze zwierząt można karmić z ręki specjalnie przygotowaną karmą.

Innym, równie chętnie odwiedzanym miejscem, jest Park Linowy znajdujący się na szczycie Równicy. Do wyboru jest tu kilka tras o różnym stopniu trudności, które pozwalają cieszyć się dobrą zabawą i korzystać z emocjonujących atrakcji.

Na uwagę zasługuje również całoroczny tor saneczkowy, który znajduje się na Równicy. Dwuosobowe sanki rozpędzają się nawet do 40 km na godzinę. Z tej propozycji chętnie skorzystają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij