Rezerwacja online

Przyjazd:
28 Cze
2017
Wyjazd:
29 Cze
2017
Już od

102/ NOC

Sprawdź dostępność

Fitness

Hotel Wilga*** w Ustroniu zaprasza do skorzystania z bogatej oferty aktywności dostępnych w formie indywidualnej lub zorganizowanej. 

Basen solankowy

Kąpiele solankowe są niezwykle popularne w tej części Śląska. To jeden z ważniejszych elementów lecznictwa uzdrowiskowego, szczególnie rehabilitacji ruchowej - kinezyterapii. Ze względu na zawartość w solance jodu i bromu sala z basenem ma specyficzny mikroklimat leczniczy o ogromnym znaczeniu przy leczeniu chorób dróg oddechowych. Ustrońska solanka wydobywana jest z dwóch odwiertów w pobliżu Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i zaliczana do najlepszych w kraju.

Joga

Zorganizowane zajęcia jogi są dostępnym dla Gości w każdym wieku sposobem na odblokowanie stawów, uwolnienie się od bólu kręgosłupa, rozluźnienie i wzmocnienie mięśni. Nawet pojedyncze ćwiczenia jogi pozwalają odczuć pozytywny wpływ na motorykę ciała i spadek napięcia psychofizycznego.

Aqua aerobic

Rekreacyjne zajęcia Aqua aerobicu odbywają się w basenie solankowym. Ćwiczenia w akompaniamencie relaksującej muzyki, z zastosowaniem specjalnego sprzętu (pasy wypornościowe, ciężarki, aqua dyski, makarony etc.), prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Aqua aerobic to wspaniała zabawa, która dodatkowo wspiera procesy odchudzania i ogólnej poprawy kondycji.

Grota solna

Kojąca muzyka, ptasie trele i cichy szum wody, subtelne światło i wygodne fotele – relaksujący seans w grocie solnej to doskonały i zdrowy wypoczynek.
Grota solna relaksuje i wspomaga leczenie wielu chorób, dzięki mikroklimatowi panującemu w pomieszczeniu. Seanse w grocie polecane są dla osób, które pragną się odprężyć i uzupełnić poziom jodu w organizmie, jak również osobom chorującym na astmę, nieżyt górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, niedoczynność tarczycy, łuszczycę, nerwice.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij