Rezerwacja online

Przyjazd:
21 Sty
2018
Wyjazd:
22 Sty
2018
Już od

102/ NOC

Sprawdź dostępność

Fitness

Hotel Wilga*** w Ustroniu zaprasza do skorzystania z bogatej oferty aktywności dostępnych w formie indywidualnej lub zorganizowanej. 

Basen solankowy

Kąpiele solankowe są niezwykle popularne w tej części Śląska. To jeden z ważniejszych elementów lecznictwa uzdrowiskowego, szczególnie rehabilitacji ruchowej - kinezyterapii. Ze względu na zawartość w solance jodu i bromu sala z basenem ma specyficzny mikroklimat leczniczy o ogromnym znaczeniu przy leczeniu chorób dróg oddechowych. Ustrońska solanka wydobywana jest z dwóch odwiertów w pobliżu Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i zaliczana do najlepszych w kraju.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnych, zmodernizowanych w 2017 r. basenów solankowych.

Siłownia

Nowoczesna siłownia powstała w czerwcu 2017 r. tuż obok basenu solankowego, na powierzchni ponad 200 m2. Dostępna jest dla wszystkich osób dbających o formę fizyczną i sprawność. Siłownię tworzą: strefa cardio, strefa maszyn z obiążeniem stosowym, strefa wolnych ciężarów i urządzenia wielofunkcyjne. Zapraszamy do skorzystania z oferty i do zajęć pod opieką doświadczonych trenerów personalnych. Szczegółowe informacje >>

Joga

Zorganizowane zajęcia jogi są dostępnym dla Gości w każdym wieku sposobem na odblokowanie stawów, uwolnienie się od bólu kręgosłupa, rozluźnienie i wzmocnienie mięśni. Nawet pojedyncze ćwiczenia jogi pozwalają odczuć pozytywny wpływ na motorykę ciała i spadek napięcia psychofizycznego.

Grota solna

Kojąca muzyka i cichy szum wody, subtelne światło i wygodne fotele – relaksujący seans w grocie solnej to doskonały i zdrowy wypoczynek.
Grota solna relaksuje i wspomaga leczenie wielu chorób, dzięki mikroklimatowi panującemu w pomieszczeniu. Seanse w grocie polecane są dla osób, które pragną się odprężyć i uzupełnić poziom jodu w organizmie, jak również osobom chorującym na astmę, nieżyt górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, niedoczynność tarczycy, łuszczycę, nerwice.

;
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij